Kalendarium
Aqua Trek Nature & Aquarium
2015

01.03.2015r - ATN spotkanie klubowe...
 
Minął kolejny rok wspólnej pracy przy naszej stronie ATN-akwarium.
Nadszedł więc czas na podsumowanie tego, co udało nam się zrealizować. To był dobry rok. 
Nie zawsze wszystko szło po naszej myśli, ale udało się nam osiągnąć kilka sukcesów.
W minionym roku zyskaliśmy nowych partnerów, a są nimi:  JBL.de oraz Salon Akwarystyczny TRZMIEL z Wrocławia. Partnerstwo to ułatwia nam pracę oraz umożliwia dostęp do sprzętu wykorzystywanego w akwarystyce, który opisujemy na naszej stronie.
Daje nam również szansę  bezpośredniego kontaktu z ludźmi posiadającymi większą wiedzę niż nasza. Dobre rady zawsze są w cenie ;-). Często odczuwamy niedosyt spotkań, rozmów z ludźmi z branży akwarystycznej, ale szybciutko „wylewamy na siebie kubeł zimnej wody”, bo przecież robimy to dla własnej przyjemności i nie chodzi o to żeby było ,,dużo”, ale ,,przyjemnie”.
Niewątpliwie największym naszym osiągnięciem roku 2014 była wyprawa Poland Wild River X1. Przyznajemy szczerze, że mieliśmy wiele obaw i wątpliwości. Było to bowiem zupełnie nowe wyzwanie. Na szczęście  udało się je zrealizować w stu procentach!!! Przypieczętowaniem tego projektu była jego publikacja na łamach czasopisma Moje Akwarium (nr. 9/2014). Z tego miejsca pragniemy podziękować za pomoc pani Hannie Stepnowskiej.
Zawitaliśmy również na Facebooku! Serdecznie zapraszamy wszystkich do śledzenia naszego profilu. Umieszczamy na nim informacje o nowych tekstach z  naszej strony oraz dzielimy się  wszystkimi wydarzeniami związanymi z nami. Można nas również oglądać na kanale YouTube, na którym publikujemy filmy nagrane specjalnie dla Was.
W minionym roku miały miejsce małe reorganizacje w naszym klubie. Ciągle czegoś się uczymy. Okazuje się, że inaczej nie znaczy gorzej, a zmiany, których czasem wszyscy się obawiamy niejednokrotnie otwierają nam nowe możliwości.
   A plany na 2015?
Cóż plany zawsze są wielkie, choć staramy się obiektywnie oceniać nasze możliwości. Z pewnością mamy zamiar spotykać się z interesującymi ludźmi. Postaramy się opisać kolejny fajny sklep, a może będzie ich kilka... Ruszyła już praca nad projektem następnej wyprawy Poland Wild River.... Szczegółów nie zdradzamy, ale mamy nadzieję, że będzie równie fascynująca jak poprzednia. Cały czas pracujemy także nad rozbudową kolejnych działów. W tej chwili mocno skupiliśmy się nad działem NATURA.
Jesteśmy w trakcie zbierania informacji dotyczących Afryki. W okresie letnim planujemy zaprezentować Wam efekt końcowy. Również dział AquaLAB zostanie wzbogacony o  pierwszy materiał. Chcemy w prosty i oryginalny sposób pokazać w nim różne ciekawostki związane z akwarystyką.  Nie zabraknie również opisów kolejnych sprzętów akwarystycznych. To tak w wielkim skrócie. Wszystko na bieżąco będzie publikowane na naszej stronie.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzania nas na Facebooku, YouTube oraz przeglądania strony www.atn-akwarium.pl.
Kolejny rok
2016
24 - 25.08.2015r - Poland Wild River X2...

To nasza druga wyprawa w piękne, polskie, dzikie tereny czyli:    Poland Wild River X2.
To podwójny sukces. Kolejny raz zorganizowaliśmy taki projekt.
http://www.atn-akwarium.pl/poland_wild_river_x2.html
26.10.2015r - Odwiedzamy firmę Tropheus Tanganika z Krakowa...

Było to dla nas bardzo miłe spotkanie. Rozmowa, którą mieliśmy okazję przeprowadzić z panią Martą i panem Robertem była bezcenna.
Zobaczyliśmy również rozmaite egzotyczne gatunki ryb z jeziora Tanganika.
Była to dla nas prawdziwa lekcja biologi :-), w najlepszym wykonaniu.
 
 
Odwiedzamy piękne i ciekawe miejsca. Spotykamy interesujących ludzi.
Dostrzegamy piękno natury...
Chcemy ją poznać, zobaczyć z bliska...
Technika pomocna w utrzymaniu zamknietego eko-systemu  w  akwarium.
Uczymy się i gromadzimy wiedzę...