Stało się!  To właśnie w ten dzień oficjalnie uruchomiliśmy naszą stronę www.atn-akwarium.pl.
Byliśmy zadowoleni, w końcu jest widoczny efekt ciężkiej pracy. Jednakże mimo tej radości pojawił się  w  naszych głowach także niepokój, że tak naprawdę ciężka praca dopiero się zacznie.

Uruchomienie strony to jedno i ten rozdział zamknęliśmy. Ale przed nami kolejny - rozbudowa i zbieranie danych. Ten etap jest o wiele trudniejszy, bo jesteśmy dopiero na jego początku, a do końca długa droga. Wchodząc na tą drogę wiemy, że będzie
wyboista i kręta, ale zawrócić się nie da.
Akwarystyka już od dawien dawna gości w moim życiu. Dorastałem razem z nią, a po pewnym czasie stała się ona nieodłączną częścią mojej codzienności. Ludzie, którzy obracali się w kręgu akwarystyki byli dla mnie wzorem, mogłem tylko westchnąć na myśl o rozmowie z nimi. Z każdym kolejnym rokiem zgłębiałem wiedzę, byłem co raz bardziej świadomym akwarystą.
Potem przyszedł czas, gdy zapisałem się na forum.
Poczułem jak nabieram rozpędu. Poznałem ludzi, którzy interesują się tym co ja. Było z kim porozmawiać, wymienić uwagi, było komu pochwalić się swoim zbiornikiem.
Powiem szczerze, że zacząłem odczuwać niedosyt. Zapragnąłem zrobić coś więcej,  coś, co pozwoliłoby  mi rozwinąć skrzydła. I przyszedł mi do głowy pomysł o założeniu strony internetowej o akwarystyce. Wydawało mi się to szalone, nie wiedziałem w ogóle
jak się do tego zabrać.
Swoim pomysłem podzieliłem się z bratem. Wiele razy rozmawialiśmy jak to "ugryźć", zastanawialiśmy się czy nie jest to "za głęboka woda" jak dla nas. Zdobyliśmy informacje jak zbudować  taką stronę od ludzi, którzy się tym zajmują.
Obmyślaliśmy zarówno wygląd strony jak i to, w którym kierunku pójść.
Był to naprawdę długi okres, ale wytrwaliśmy. Niejednokrotnie dyskusje były burzliwe, ale zawsze dochodziliśmy do porozumienia wspierając się wzajemnie. I warto było przejść przez to razem.

Dzisiaj, gdy patrzę na naszą stronę, jestem dumny z tego jak wygląda i jakie treści bedzie zawierała. Mam tylko nadzieję, że uda się nam dalej iść tą drogą.


01.07.2012 - Uruchomienie strony testowej atn-akwarium.pl
01.05.2012r - Pomysł założenia strony www.
 
 
Kolejny rok
2013
Kalendarium
Aqua Trek Nature & Aquarium
2012
Odwiedzamy piękne i ciekawe miejsca. Spotykamy interesujących ludzi.
Dostrzegamy piękno natury...
Chcemy ją poznać, zobaczyć z bliska...
Technika pomocna w utrzymaniu zamknietego eko-systemu  w  akwarium.
Uczymy się i gromadzimy wiedzę...